KOSZYK JEST
PUSTY

O nas

Sklep internetowy ze zdrową żywnością Goodies4Foodies

W naszym sklepie online oferujemy certyfikowaną żywność ekologiczną, produkty regionalne i tradycyjne oraz te nisko przetworzone, z naturalnych surowców. Odpowiadamy na rosnące potrzeby osób borykających się z alergią czy cukrzycą, proponując żywność bezglutenową i dla diabetyków. Szanujemy wybory innych, oferując produkty dla wegetarian i wegan. Jesteśmy wdzięczni za przynoszącą harmonię i równowagę wiedzę płynącą z różnych stron świata, za wspaniałą Kuchnię Ajurwedyjską i Orientalną, którą dzielimy się z Wami. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi.

 

Dlaczego Goodies4Foodies?

Podróżując po wodach codzienności i niecodzienności, łapiemy w żagle pomyślne wiatry.

Dzielmy się prostymi przyjemnościami, jakie sprawiamy sobie i innym.

Inspirowani dobrymi praktykami kulinarnymi i otwartością zapraszamy do wspólnej wyprawy, zatrzymując się to tu, to tam, bez pośpiechu.

Cenimy na równi wyrafinowane dzieło sztuki kulinarnej, godne pochwały w przewodnikach Michelina, co dzban wody z dodatkiem mięty, cytryny i imbiru; a czemu nie dodać łyżeczki miodu? Przedkładamy bowiem jakość jedzenia nad ilość, dbamy o zdrowie swoje oraz tych, których gościmy. Unikamy objadania się, stawiamy na naturalne produkty, przepisy łatwe do przyrządzenia w domu, aby zawsze mieć świadomość co jemy, i z czego się to składa. Reagujemy złością na opisy na etykietach najeżone chemicznymi formułkami przeplatanymi ciągiem numerów E. Nie boimy się eksperymentować, chętnie szukamy inspiracji kulinarnych w książkach, filmach, odbytych podróżach, zarówno własnych, jak i cudzych; ciekawią nas kuchnie świata.

                                                                                                       My Goodies4Foodies

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl